top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Nemusíte vypadat jako Rambo, abyste se ubránili zlodějům

I přesto, že jsou početní stavy policistů vysoké, kriminalita v našem okolí a především ta majetková stále stoupá. Schopnosti zlodějů jsou stále lepší a proto i my se již nemůžeme spokojit s obyčejným kovovým zámkem, ale musíme se na případný útok na náš domov dostatečně připravit. Tato příprava ja pak zvláště důležitá, pokud změníme náš útulný, ale nepříliš velký byt za větší či za rodinný dům.

Předveďme si modelovou situaci

Zákazník je mladá rodina. Pán (přes 30), pracovník středního managementu v bance je celé dny v práci a paní (kolem 30) je doma s miminkem na mateřské. Nastěhovali se do několik let starého rodinného domku v satelitním městečku za Prahou. V okolních domech přes den většinou nikdo není, a tak se tichem nesou podivné zvuky…Specifikace požadavků klienta

Přestože dům není nijak velký, chtěl by klient do domu namontovat EZS, aby věděl, pokud by se někdo vloupal do odlehlejší části domu nebo např. do garáže. Systém EZS se také může hodit, např. pokud pojedou na dovolenou apod.
Technik prohlédl dům a dohodl se klientem na vypracování cenové nabídky tak, aby dům byl rozdělen na tři nezávislé, střežené zóny - 1. patro, přízemí a garáž.

zkratka na nabídku


Upozornění

Následující cenová nabídka má pouze ukázat, jakým způsobem sestavujeme nabídku na míru klientovi a představit velmi orientačně ceny jednotlivých položek. Všechny ceny v ní uvedené jsou záměrně ne.aktuální a většina je starší, než 2 roky. Pro zjištění konkrétních aktuálních cen nás prosím kontaktujte. Děkujeme vám za pochopení.

 

nabídka kontaktujte nás hlavní stránka