top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

V době rozvoje IT se do této situace dříve či později dostane každý

Také jste už řešili, jak si doma stáhnout poštu? Případně jak se dostat ke svému počítači, který je trvale obsazen dětmi surfujícími po internetu? Co všechno může způsobit snaha o propojení několika počítačů můžete vidět v následující modelové situaci.

Náš modelový klient je rodina se dvěma dospívajícími dětmi. Otec, hlava rodiny je podnikatel, majitel menší firmy, paní pracuje jako úřednice ve státní správě. Mají dva syny ve věku 13 a 15 let. Již několik let žijí v domku v satelitním městečku za Prahou. Veškeré kabely v domě, vč. instalací slaboproudu mají hotové a funkční - jsou s nimi spokojeni. Každý syn má svůj pokoj a v něm počítač. Pán má pracovnu a v ní svůj počítač s připojením k internetu prostřednictvím ASDL. Z práce si nosí notebook. Oba synové jsou vášnivými hráči akční hry po síti, počítače propojují kabelem volně loženým po podlaze a otevřenými dveřmi.


Specifikace požadavků klienta

Pán by chtěl propojit všechny počítače v domě tak, aby měl každý svůj přístup na internet a aby mohl stahovat data navzájem mezi notebookem a PC v pracovně. Dosud, aby se s notebookem připojil k internetu, musel složitě odpojovat modem ADSL v pracovně. Pán by se také rád pohyboval s notebookem volně po domě a pracoval i s internetem např. v obýváku.
Technik si dům i celou situaci prohlédl a domluvil se s klientem na vypracování cenové nabídky na malou domácí počítačovou síť, s použitím kabelů i bezdrátových prvků.

zkratka na nabídku


Upozornění

Následující cenová nabídka má pouze ukázat, jakým způsobem sestavujeme nabídku na míru klientovi a představit velmi orientačně ceny jednotlivých položek. Všechny ceny v ní uvedené jsou záměrně ne.aktuální a většina je starší, než 2 roky. Pro zjištění konkrétních aktuálních cen nás prosím kontaktujte. Děkujeme vám za pochopení.

nabídka kontaktujte nás hlavní stránka