top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Domácí telefony

Systémy domácích telefonů patří mezi nejběžněji použité slaboproudé systémy. Jsme zvyklí je vídat především na větších objektech, zejména na činžovních domech a panelácích, ale s neustálým rozvojem se už běžně objevují použité v rodinných domcích a bytech.

obrazek

Dnešní systémy už nejsou jen jako doplněk ke zvonkům (i když tuto funkci stále plní nejčastěji) ale lze je použít i jako moderní komunikační doplněk v objektech, jako doplněk kamerových systémů, pro řízení pracovníků ve výrobě apod. Digitální systémy lze rovněž doplnit kamerami a používat je jako videotelefon případně celý systém propojit s běžnou telefonní sítí.

Nejenom po špatných zkušenostech s některými českými či slovenskými (i dnešními) výrobci systémů domácích telefonů jsme se rozhodli používat především výrobky dvou, shodou okolností italských výrobců. Jejich produktové řady si částečně konkurují ve většině případů se však vhodně doplňují.

Pokud projevíte zájem, navrhneme a sestavíme systém na míru pro váš dům. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti s velkými i drobnými realizacemi domácích telefonů.

Jméno:

Email:

Dotaz:


Pro odeslání dotazu vyplňte prosím písmena z obrázku:

řešení na  míru
Vyhledávání: