top
linie
adminúvod|kontakt|novinky|mapa serveru

Postavíme pro vás počítač dle vašich potřeb

V dnešní přetechnizované době je vlastnictví počítače už téměř nutností. Nabízíme vám návrh počítače, jeho kompletaci i instalaci software přímo na podle vašich přání a požadavků.

obrazek

V oblasti slaboproudu je mnoho aplikací, které vyžadují připojení počítače, v některých případech připojeném na internet. Jedná se zejména o použití jako server kamerového systému, internetový router, server počítačové sítě, připojení v některých zabezpečovacích systémech, jako server pro hotelový TV systém apod. Takovéto aplikace vyžadují v některých případech poměrně výkonný stroj, pracující plně automaticky s připojením k místní PC síti a přitom nemusí být nijak zvlášť uživatelsky příjemný. Je zpravidla vyžadován tzv. vzdálený přístup po místní PC síti případně po internetu nejen pro jeho nastavování, ale např. i pro prohlížení záznamů z kamer.

Naši zkušení technici dokážou přesně odhadnout systémové HW i SW požadavky takového stroje a na základě toho pak sestavit počítač, který bude bez problémů a poruch pracovat spolehlivě po dlouhou dobu.

Jméno:

Email:

Dotaz:


Pro odeslání dotazu vyplňte prosím písmena z obrázku:

řešení na  míru
Vyhledávání: